Hledat práci

Nalezeno 586 pracovních pozic.

Recepční - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-16 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici F&B supervisor. Náplň práce: zastřešení chodu restaurace a lobby baru v nepřítomnosti F&B managera, práce s F&B týmem, plánování směn jednotlivých středisek, práce se skladovým ... (35000 - 45000 Kč)

Pokojský/pokojská - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-16 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce HSK manažera/ky. Náplň práce: Společně s hotelovou hospodyní zajišťuje řízení provozu housekeepingu a v době nepřítomnosti hotelové hospodyně vykonává její zástup . Věnuje... (35000 - 45000 Kč)

Číšník/servírka - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-08 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá hotelnictvím a pohostinstvím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Číšník/Servírka. NÁPLŇ PRÁCE: obsluha hostů s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle standardů, účtování tržeb... (30000 - 45000 Kč)

Pokojský/á - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-28 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Hledáme do našeho týmu šikulu/ku, který/á ráda uklízí, má rád/a pořádek a je pořád v pohybu. Do našeho bezva housekeeping týmu hledáme posilu. Náplň práce: ~péče o hotelové pokoje a jejich příslušenství ~kontrola inventáře a stav zařízení na pokojích ~hlásí veškeré... (22000 - 28000 Kč)

Mažer hotelu Harrachov - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-03 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Práce v korporátu není nic pro tebe a máš raději menší kolektiv s neformální kulturou? Baví Tě každodenní práce s lidmi, řešení problémů, domluvíš se anglicky? Jsi komunikativní, flexibilní a nic Ti nezkazí úsměv na tváři? Pak hledáme právě Tebe! Jsme PYTLOUN HOTELS ...

Zástupce HSK manažera/ky - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-29 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce HSK manažera/ky. Náplň práce: * Společně s hotelovou hospodyní řízení provozu housekeepingu a v době nepřítomnosti hotelové hospodyně její zástup - věnuje...

Operations Manažer v horském hotelu Harrachov - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-29 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Jsme PYTLOUN HOTELS česká, úspěšná, stabilní a dynamická společnost. Naše designové i tradiční hotely najdeš v srdci hlavního města Prahy v centru Liberce i v horských lokacích. Rádi zkoušíme nové věci a experimentujeme. Hledáme pořád nové nápady a vítáme inovaci. Ne vždy... (50000 - 70000 Kč)

Recepční Pytloun Wellness hotel Harrachov - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-28 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Jsme PYTLOUN HOTELS česká, úspěšná, stabilní a dynamická společnost. Pytloun Wellness Hotel Harrachov **** nabízí kvalitní ubytování s bohatou škálou služeb za příznivé ceny. Většina pokojů má balkon s příjemným venkovním posezením a výhledem na severní svah Čertovy hory... (26000 - 35000 Kč)

Kuchař/ka v horském hotelu Harrachov - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-28 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Jsme PYTLOUN HOTELS česká, úspěšná, stabilní a dynamická společnost. Naše designové i tradiční hotely najdeš v srdci hlavního města Prahy v centru Liberce i v horských lokacích. Rádi zkoušíme nové věci a experimentujeme. Hledáme pořád nové nápady a vítáme inovaci. Ne vždy... (35000 - 45000 Kč)

Číšník/ Servírka Pytloun Wellnes hotel Harrachov - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-28 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Jsme PYTLOUN HOTELS česká, úspěšná, stabilní a dynamická společnost. Pytloun Wellness Hotel Harrachov **** nabízí kvalitní ubytování s bohatou škálou služeb za příznivé ceny. Většina pokojů má balkon s příjemným venkovním posezením a výhledem na severní svah Čertovy hory... (25000 - 35000 Kč)

Kuchař/Kuchařka - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-29 - Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o. - jenprace.cz
Náplň práce: Přípravu teplých a studených pokrmů. Expedici pokrmů, skladování pokrmů. Dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy. Dodržování technologie přípravy, jednotného servisu pokrmů a zásad hospodárnosti na pracovišti... (36000 - 40000 Kč)

Recepční hotelu - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-27 - Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o. - jenprace.cz
Co od Vás očekáváme: Hotelový/á recepční ve Wellness hotelu Svornost v Harrachově Wellness hotel Svornost Harrachov je součástí skupiny SPGroup, a.s. Hotel patří k významným ubytovacím zařízením v Harrachově, prošel rekonstrukcí společných prostor, má k dispozici...

Recepční - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-19 - WOJWY s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Požadujeme: základní znalost německého jazyka, další jazyk výhodou Nabízíme: strava, stravenky, příplatky za sobotu a neděli, možnost přespávání Kontakt: e-mailem, telefonicky Vhodné pro Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání). ... (25000 Kč)

Recepční - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-18 - WOJWY s.r.o. - urad-prace.cz
Požadujeme: základní znalost německého jazyka, další jazyk výhodou Nabízíme: strava, stravenky, příplatky za sobotu a neděli, možnost přespávání Kontakt: e-mailem, telefonicky

Recepční - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-16 - WOJWY s.r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme: základní znalost německého jazyka, další jazyk výhodou Nabízíme: strava, stravenky, příplatky za sobotu a neděli, možnost přespávání Kontakt: e-mailem, telefonicky Společnost WOJWY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční. (25000 Kč)

Administrativní pracovník - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-11 - Město Harrachov - annonce.cz
Požadujeme: dobrá znalost na PC, ŘP skupiny B, výpis z rejstříku trestů Náplň práce: o komplexní správa bytových a nebytových prostor ve vlastnictví města Harrachova, včetně s tím spojené administrativy, o příprava věcných podkladů pro uzavírání smluv týkající se údržby... (18300 - 26830 Kč)

Pokojská / pokojský - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-08 - PWHH Harrachov s.r.o. - spravnykrok.cz
Příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin. Provádění úklidových činností v souladu se standardy ubytovacího zařízení. Výměna použitého povlečení a ručníků. Obsluhování technických zařízení - vysavač, televizní... (18000 Kč)

Šéfkuchař/ka v horském hotelu Harrachov - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-28 - Pytloun Hotels Management s.r.o. - jooble
Jsme PYTLOUN HOTELS česká, úspěšná, stabilní a dynamická společnost. Naše designové i tradiční hotely najdeš v srdci hlavního města Prahy v centru Liberce i v horských lokacích. Rádi zkoušíme nové věci a experimentujeme. Hledáme pořád nové nápady a vítáme inovaci. Ne vždy... (50000 - 60000 Kč)

ELEKTRO SPECIALISTA - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-08 - People Facility s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme ELEKTRO SPECIALISTU Požadujeme Požadujeme VŠ se zaměřením na spalovací motory nebo elektro Znalost AJ a NJ Znalost práce s PC Zkušenosti s řídícími a měřícími systémy Schopnost pracovat v týmu s velkým důrazem na...

Stavební dělníci - Harrachov, Liberecký kraj
2022-06-08 - PWHH Harrachov s.r.o. - spravnykrok.cz
Dělníci v oblasti výstavby budov vykonávají jednoduché pracovní úkoly související se stavbou a demolicí budov.čištění použitých cihel a provádění dalších jednoduchých pracovních činností při demolici budov; míchání materiálů, jako jsou beton, omítka a malta; kopání... (20000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.