Search a job

4696 jobs found.
Servisní technik - Pardubice
2022-09-15 - Fastport a.s. - jooble
Co bude Tvým denním chlebem? ~Osmihodinová pracovní doba, ~správa dohledového centra, ~technická podpora klientům, ~servis a instalace klientských přípojek, ~realizace zajímavých projektů (online videopřenosy, firemní sítě, chytré domácnosti apod.). Co požadujeme? ~Znalost počítačových sítí, ~pokročilé uživatelské schopnosti pro práci s PC (Windows), ~řidičský průkaz sk. B, ~technické myšlení, ~pečlivost, ~komunikativnost (každodenní jednání se zákazníkem), ~samostatnost, ~aktivní přístup. Co můžeš očekávat? ~Možnost sebevzdělávání, ~mzdu 27 000 40 000 Kč, ~flexibilní pracovní dobu, ~sickdays, ~notebook, ~mobilní telefon. (27000 - 50000 Kč)

Vývojář SCADA - Pardubice
2022-10-25 - INDUCTLINE machines s.r.o. - jooble
Vývoj SCADA systémů je práce, vášeň a poslání pro toho kdo ~zkrátka rád programuje a baví ho to, ~rád objevuje a učí se nové věci, ~si je vědom, že svého cíle dosáhne svojí zodpovědností a výsledky a díky tomu si hodně vydělá. a takového člověka bude práce u nás bavit Budete pracovat na projektech společně se strojním konstruktérem. Zadání dostanete od kolegů obchodníků. Projekt připravíte, vyzkoušíte a předvedete zákazníkovi. Často se jedná o projekty postavené u nás v Pardubicích, nebo přímo u zákazníků. Spolupráce formou hlavního pracovního poměru. Máme bohaté firemní benefity jako 5 týdnů dovolené, příspěvek na ŽP, sick days, příspěvek na stravování, firemní akce, a další (50000 - 70000 Kč)

Technik oprav - Pardubice
2022-12-13 - Rail Clinic - jooble
Společnost Rail clinic, největší mobilní servis nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, hledá posily pro svoji základnu v Kolíně - techniky pro opravy nákladních kolejových vozidel se znalostí němčiny. Vážíme si poctivé práce svých zaměstnanců, kterým nabízíme profesní růst od juniorního zámečníka, obráběče, svářeče i automechanika po seniorní techniky a manažerský personál. Díky naším nadnárodním klientům (např. VTG, Ermewa, Budamar) i klientům z řad národní přepravců (např. ČD Cargo, ZSSK, RCH, PKP apod.) jsme stabilní a stále rostoucí firmou. Disponujeme prestižními mezinárodními certifikacemi VPI, CL1, ECM a jsme držiteli národních předpisů. Hledáme jak juniory, kterým nabízíme vzdělávací programy umožňující rychlý profesní růst, tak i seniorní techniky, kteří mají s opravami železničních vagónů bohaté zkušenosti. Staňte se součástí silného týmu a přesvědčte se, že práce na železnici má své kouzlo! Co u nás budete dělat... (30000 - 35000 Kč)

Manažer provozu - Pardubice
2022-07-19 - MEDICOLINE SE - jooble
Požadujeme: praxe v oblasti řízení facility zakázek. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, řidičák, bezúhonnost, bydliště v Pardubicích a blízkém okolí, flexibilita, odolnost proti stresu, komunikace s lidmi, zkušenost s vedením týmu více jak 30 ti pracovníků, ruský nebo ukrajinský jazyk. Nabízíme: Možný nástup ihned. Facility společnost zabývající se úklidem a ostrahou zdravotnických zařízení a úřadů, přijme pro svůj provoz v Pardubicích provozního manažera. Náplň práce: kontrola plnění zakázek, přijímání nových pracovníků, evidence nákladů, školení nových pracovníku, nákupy ochranných pracovních pomůcek, čistících prostředků a podobně. (50000 - 60000 Kč)

Vývojový konstruktér - Pardubice
2023-03-03 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Pro automotive výrobu sídlící na okraji Pardubic hledám zkušeného uchazeče na post Vývojového konstruktéra. Pokud již máte v konstrukci zkušenosti, tykáte si s některým z konstrukčních programů (2D, 3D) a domluvíte se bez problémů i se zahraničními kolegy, pak jste náš člověk! Náplň práce: tvorba výkresů od počátku projekt návrh vývojových řešen účast na specifikaci parametrů tvorba 2D i 3D výkresů a kusovník spolupráce s globálním týmem PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání praxe v konstrukci (návrh, konstrukce, posouzení, výpočty) zkušenosti z plastařiny či strojařiny a obecně z techniky a vývoje Aj na komunikativní úrovni osobnost s týmovým duchem NABÍZÍME ~ stabilní zaměstnání v globálním týmu ~ příspěvek na dopravu ~5 týdnů dovolené ~ příspěvek na penzijko a volnočasové aktivity ~ dotované stravování ~ a řadu dalších odměn a benefitů... NABÍRÁME MUŽE I ŽENY Naše inzeráty... (40000 - 70000 Kč)

Specialista/ka pro zákazníky T-Mobile - Pardubice
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Stabilní call centrum v Pardubicích roste a hledá právě vás! Naše společnost Go Digital! s.r.o. pomáhá zákazníkům T-Mobile, jedničce na trhu v telekomunikacích. Přidej se k nám i TY! Jsme call centrum, které si žije svým životem, kde lidi nejen pracují, ale baví se a chodí do práce rádi. Vyzařujeme dynamikou, přátelským kolektivem a to, co je pro jiné call centra nemožné, my realizujeme. Tvoříme kolektiv převážně mladých lidí, kteří chtějí u práce mít nohy na stole, poslouchat muziku z repráku, házet si míčem naproti s kolegou, nebo se čas od času ,,omylem,, trefit do svého vedoucího. Lidský přístup k zaměstnancům je naše silná stránka. Díky téhle pracovní morálce dokážeme poskytnout zákazníkovi příjemně naladěný hovor, který má šťávu, a proto nám naše úspěchy umožňují rozrůstat se do Pardubic a držet si místo jako jednička na trhu v telekomunikacích. Zkrátka jsme hrdí na to, že voláme pro T-Mobile. CO BUDETE MÍT NA STAROST... (35000 - 55000 Kč)

Instalatér - Pardubice
2023-03-18 - Stavební bytové družstvo Družba Pardubice - personalka.cz
Přijmeme ihned do stálého pracovního poměru instalatéra. Požadujeme výuční list, řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru vítána. Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Řidičský průkaz Benefity ~ Dovolená 5 týdnů - pracovní doba 37,5 hod/týden

ROZPOČTÁŘ STAVEB - Pardubice
2023-03-19 - KAVE Bau s.r.o. - personalka.cz
Je pro Vás důležité pracovat ve firmě, která má skvělé výsledky, schopný tým lidí a spravedlivé odměňování? Co Vás u nás čeká: práce s programem KROS zpracování kalkulací, výkazů výměr, rozpočtů zpracování soupisů provedených prací vypracování nabídek podle požadavků objednatele vyhodnocování úspěšnosti vypracovaných nabídek zpracování nabídky podle projektové dokumentace, speciálních požadavků objednatele, případně prohlídky staveniště dodržování přidělené dokumentace integrovaného systému, poptávky na dodávky dodavatelů a vyhodnocení dodavatelů Požadavky Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Jiná způsobilost - práce s programem KROS Benefity Bonusy a prémie Mobilní telefon Stravenky Pitný režim (25000 - 40000 Kč)

MOBILNÍ TECHNIK ÚDRŽBY - PARDUBICE (m/ž) - Pardubice
2023-03-15 - OKIN FACILITY, a.s. - flek.cz
Jste kutil, máte šikovné ruce a baví vás práce všeho druhu? Do našeho týmu hledáme šikovné údržbáře na hlavní pracovní poměr, kteří zajistí běžnou údržbu na našich zakázkách. Požadujeme: SOU technického směrů. Manuální zručnost. Zodpovědnost, samostatnost. ŘP. skupiny B. - počet míst - 3 Nabízíme: Práce na HPP. Příspěvek na stravování. 25 dní volna. Mobilní telefon a automobil i pro soukromé účely. Přátelská atmosféra. Veškeré technické vybavení. Multisport karta, výhodné volání O2 a Makro karta. Slevy u našich obchodních partnerů. Dlouhodobou spolupráci. Místo výkonu práce: Pardubický a Královohradecký kraj. Termín nástupu: Ihned nebo dohodou.

Koordinátor distribuce pro okres Pardubice - Pardubice
2023-03-09 - První novinová společnost a.s. - flek.cz
Nedělá Vám problém rychle reagovat na změny a organizace (nejen Vaší) práce je pro Vás zábavou? Rád/a cestujete po celém okrese? ANO? Pak hledáme právě Vás…nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího koordinátora, pro kterého bude (u)řízení distribuce novin pro celý okres výzvou i zábavou. Jaká práce na Vás čeká? ● svěříme Vám lokalitu a tým doručovatelů, s kterými budete denně komunikovat a řešit vzniklé provozní komplikace ● práce z domu (vybavíme vás telefonem, notebookem a tiskárnou), častý pohyb i v terénu, abyste mohli kontrolovat práci doručovatelů a řešit vzniklé reklamace ● zajišťování, aby byla Vaše svěřená lokalita plně obsazena doručovateli, v případě náhlého výpadku zabezpečíte zastoupení ● roznos tiskovin probíhá v ranních hodinách, práce Vám tedy začíná kolem páté hodiny ranní, po obědě však máte hotovo Požadujeme: Proč se k nám hodíte právě Vy? ● máte organizační talent a jste spolehlivý/á, časově flexibilní a samostatný... (20200 - 25000 Kč)

Stavební technik/technička - stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-19 - KAVE Bau s.r.o. - personalka.cz
Místo výkonu Pardubice. Nástup IHNED nebo dle dohody. Náplň práce: řízení, koordinace a realizace činností na stavbě, řízení kolektivu zaměstnanců stavby, zodpovědnost za kvalitní realizaci stavebních prací dle HMG, zodpovědnost za dodržování BOZP, technologických postupů a norem, koordinace subdodavatelů a dodávek materiálů, vedení a účast na kontrolních dnech, komunikace s investory v rámci stavby, kontrola kvality provedené práce, sledování ekonomiky staveb a finančních toků Vaše předpoklady: SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, praxe v oboru výhodou, zájem o práci, být součástí týmu, aktivní řidič sk. B, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, komunikační dovednosti, ochota pracovat na projektech po celé ČR Zaměstnanecké výhody: Služební automobil i pro soukromé účely, služební telefon, notebook, cestovní náhrady, firemní akce, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení První kontakt... (35000 - 45000 Kč)

Obsluha vrtací soupravy - Pardubice
2023-03-19 - Explosia a.s. - personalka.cz
Obsluha vrtací soupravy Místo výkonu práce: Lomy ČR Pracovní náplň provádění vrtacích prací sekundární rozpojování rubaniny bagrem Požadujeme střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru řidičský průkaz sk. B strojnický průkaz manuální zručnost aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost a samostatnost dobrý zdravotní stav čistý trestní rejstřík Nabízíme hlavní pracovní poměr na plný úvazek motivační složku mzdy - osobní hodnocení odměnu za doporučení nového zaměstnance, čtvrtletní a roční odměny možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty Mzda ~ mzda: až 50 000 Kč Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Obsluha stavebních strojů Požadované... (30000 - 50000 Kč)

Projektant / Projektantka stavební - Pardubice
2023-03-19 - Tractebel Engineering a.s. - personalka.cz
Náplň práce: Zpracování stavební části průmyslových projektů v energetice, petrochemii, farmacii a v oblasti nových technologií snižujících zatížení životního prostředí: návrh stavebního řešení a jeho koordinace s ostatními profesemi, dispoziční uspořádání, specifikace dodávek, jednání s dodavateli a klienty Požadujeme: VŠ stavební nebo středoškolské s odpovídající praxí dobrá znalost práce s PC – MS Office, AutoCAD nebo Microstation, zkušenosti se 3D systémy, REVIT výhodou, znalost anglického jazyka odborná praxe vítána, u absolventů není podmínkou, Nabízíme: ~ zajímavou práci na projektech pro tuzemské a zahraniční firmy, ~ zapojení do inovativních projektů a vývoje celosvětově unikátních technologií ~ možnost podílet se na projektech od úvodních studií až po realizaci, ~ přístup k poznatkům expertů celé skupiny Tractebel a ENGIE, ~ možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, ~ ... (35000 - 50000 Kč)

Technický vedoucí odstřelu - Pardubice
2023-03-20 - Explosia a.s. - personalka.cz
Technický vedoucí odstřelu Místo výkonu práce : Pardubice a lomy ČR Pracovní náplň Geodetické zaměřování lomových stěn v rozsahu připravovaných trhacích prací Projekční příprava trhacích prací malého a velkého rozsahu včetně potřebných výpočtů avytýčení odstřelů na přidělených lomech Vlastní příprava, nabíjení a provádění trhacích prací malého a velkého rozsahu na přidělených lomech Samostatné jednání s vedoucími jednotlivých přidělených lomů a koordinace prací Jednání s kontrolními orgány a s jinými organizacemi, s nimiž je potřeba spolupracovat Zpracovávání rámcové dokumentace pro vrtací a trhací práce a pro používané stroje Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (výhodou SPŠ Kamenická nebo VŠ báňská) Střelmistrovský průkaz nebo oprávnění TVO pro povrchové dobývání Praxe v oblasti TVO, střelmistr, povrchové dobývání, trhacích a případně geodetických prací Praxe v oblasti výroby a zpracování... (33000 - 40000 Kč)

Řidič nákladního automobilu - Pardubice
2023-03-19 - KAVE Bau s.r.o. - personalka.cz
Místo výkonu práce okres Pardubice dle zakázek firmy, případně i Středočeský kraj. Nástup možný ihned. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C profesní půkaz psychotesty Zaměstnanecké výhody: sociální fond, cestovní náhrady První kontakt e-mailem. Požadavky Minimální vzdělání: Základní + praktická škola Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče Benefity Jízdní výhody - cestovní náhrady Příspěvek na volný čas - po roce odpracování (25000 - 36000 Kč)

CELNÍK / CELNICE Pardubice - Pardubice
2023-03-19 - Generální ředitelství cel - personalka.cz
Celní správa ČR přijme uchazeče / uchazečky do  služebního poměru . CS ČR je ozbrojeným bezpečnostním sborem zajišťujícím výkon kompetencí v oblasti správy cel a některých daní, jakož i dalších svěřených nefiskálních činností ve prospěch státu i jeho občanů. Je podřízena Ministerstvu financí. Služební poměr je upraven zákonem č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen (27470 - 46930 Kč)

Pomocník ve výrobě lahůdek - Pardubice
2023-03-19 - BONTÉ CLASS, s.r.o. - personalka.cz
Do Dobré kantýny Semtín hledáme pomocníka do studené kuchyně. Náplň práce se skládá z práce na studené kuchyni (výroba chlebíčků, baget a salátů) a výdeji teplých pokrmů na kantýně. Ve všem zaučíme, stačí mít chuť pracovat. Práce je na hlavní pracovní poměr na a na ranní směnu od pondělí do pátku. Smlouva na dobu neurčitou. Plat 23.000 – 28.000 Kč dle zkušeností uchazeče. Nástup možný ihned. Pracovní doba je ve všední dny od 4:30 na 8 hodinou směnu. Pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo nebo pošlete rovnou Váš životopis na níže uvedený email. Požadujeme Spolehlivost a samostatnost. Zdravotní průkaz (lze zajistit při nástupu). Nabízíme Zázemí stabilní společnosti. Přímo před vstupní bránou je zastávka MHD, nemusíte jezdit vlastním autem. Stravování na pracovišti. Požadavky ~ Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) (23000 - 28000 Kč)

Stavební zámečník - montážní pracovník - Pardubice
2023-03-18 - LOP realizace, s.r.o. - personalka.cz
Náplň práce : - montáže hliníkových prosklených konstrukcí budov, montáže zámečnických stavebních konstrukcí - montáže provětrávaných skládaných plášťů budov - montážní práce na významných stavbách - objektech po celé ČR - ubytování zajištěno - provádění montážních prací na stavbě v pracovním kolektivu, dle předané technické dokumentace  Požadujeme : - manuální zručnost - základní orientaci v technické dokumentaci - dobrou fyzickou kondici - odolnost práce ve výškách, práce na lešení - časovou flexibilitu Výhodou ( není podmínkou ) : - řidičský průkaz sk. B - praxe ve výrobě nebo v montáži prosklených stavebních výplní : hliníkových nebo plastových oken, dveří, fasád, nebo praxe s výrobou a montáží zámečnických a klempířských ( ocelových, hliníkových, nerezových ) výrobků. - svářečský průkaz Nabízíme :  - hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody ( OSVČ, DPP ) - platové ohodnocení v hodinové sazbě dle předchozích... (27000 - 40000 Kč)

člen výjezdové skupiny, ostraha - Pardubice
2023-03-19 - DOSON spol. s r.o. - personalka.cz
Společnost Doson spol.s.r.o. přijme nového kolegu či kolegini na pozici Člen výjezdové skupiny, ostraha ve městě Pardubice Co Vás čeká : - nenáročná práce -možnost pracovat z domova i kanceláře - kontrola objektů ( kanceláře, obchody,soukromé objekty) napojené na pult centralizované ochrany Požadujeme: - základní znalosti práce na PC a chytrém telefonu - řidičský průkaz skupiny B - certifikát strážného výhodou - velice vhodné pro ID, OZZ Nabízíme: - stabilní příjem - kvalitní zázemí - prémie za kvalitní výkon práce Pokud Vás tato pozice zaujala, prosí zašlete životopis na e.mailovou adresu ****@*****.***, popřípadě volejte na telefoní číslo (***) ***-****   (115 - 130 Kč/hod)

Procesní inženýr/ka, technolog - Pardubice
2023-03-19 - Tractebel Engineering a.s. - personalka.cz
Náplň práce: Zpracování technologických částí projektů průmyslových objektů (od studií po realizační dokumentaci) v oblasti zpracování ropy, plynu, chemie a energetiky.   Požadujeme: vzdělání: vysokoškolské - fakulta chemicko-technologická – procesní inženýrství, environmentální nebo příbuzný obor; nebo středoškolské s odpovídající praxí, znalost angličtiny, uživatelské znalosti PC, MS Office, základní znalost AutoCAD,   Nabízíme: ~ zajímavou práci na projektech pro tuzemské a zahraniční firmy, ~ zázemí nadnárodní společnosti, ~ možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, ~ motivující finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe, ~5 týdnů dovolené, ~ pružnou pracovní dobu s možností home office, ~ placené přesčasy, ~ příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění.   Požadavky ~ Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Požadované jazyky ... (30000 - 47000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.